Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

sisms

gospodarka odpadami

energa awarie

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

Facebook

Informujemy, że trwa nabór do V edycji międzypokoleniowego projektu artystycznego Art Generacje w Górznie .
Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury oraz Gminny Ośrodek Kultury w Górznie zapraszają do udziału w V międzypokoleniowym projekcie ART GENERACJE. Tematem przewodnim tegorocznej edycji projektu będzie MIŁOŚĆ. Pierwsze spotkanie odbędzie się 15 listopada o godzinie 16 w Liceum Ogólnokształcącym SPSK ul. Kościelna 7.

ART GENERACJE to międzypokoleniowy projekt edukacji kulturalnej, skierowany do grup: Młodzieży (13-35 lat), Dorosłych (35-55 lat) i Dojrzałej Młodzieży (55+). Jego celem jest stworzenie przestrzeni dla wspólnej pracy artystycznej Młodszych i Starszych.  W dotychczasowych czterech edycjach Art Generacji udział wzięło 250 osób, a w wydarzenia artystyczne, które powstały od 2012 r. zobaczyło łącznie 1300 widzów. W ubiegłym roku kilkunastoosobowa grupa w Górznie stworzyła niezapomniany interaktywny Wernisaż Instalacji "RewolucJO Pamięciowa".

Tematem przewodnim V edycji odbywającej się w Górznie będzie MIŁOŚĆ.  Uczestnicy będą spotykać się, aby wspólnie "rozpracować" to uczucie; określić je, opisać, zrozumieć.
Efektem finalnym spotkań będzie spektakl Teatru ze Społecznością i inne formy interaktywnych wydarzeń artystycznych, w pełni opartych na pracy własnej uczestniczek i uczestników oraz ich doświadczeniach.
Projekt współfinansowany ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego.