Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

coronavirus

spis rolny 2020 baner

gospodarka odpadami

sisms

energa awarie

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

Facebook

10 lipca ostatnim dniem na złożenie wniosku o dopłaty bezpośrednie

Dobiega końca tegoroczna kampania składania wniosków o dopłaty bezpośrednie i obszarowe z PROW. 10 lipca jest ostatnim możliwym dniem na ich złożenie.
Tego dnia wszystkie biura powiatowe ARiMR będą otwarte do godz. 19:00.

Zostało zaledwie kilka dni na złożenie wniosku w przedłużonej kampanii dopłat bezpośrednich i obszarowych z PROW za 2020 rok. Najbliższy piątek, 10 lipca, jest ostatnim możliwym dniem na złożenie dokumentów. W tym dniu godziny pracy biur powiatowych w całym kraju zostaną wydłużone i będą otwarte do godz. 19.00.

Przypominamy, że wnioski można składać zarówno przez aplikację eWniosekPlus, jak i w wersji papierowej. Można je również złożyć poprzez platformę ePUAP, przesłać pocztą tradycyjną lub pozostawić w udostępnionej wrzutni na dokumenty.

Wyniki głosowania w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonego w dniu 28 czerwca 2020r. na terenie Gminy Górzno

Siłownia i hala sportowa będą czynne od 6 lipca 2020 r.

w godz. 1300 - 2000

w poniedziałki, środy i piątki.

Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego!

                                                                               Dyrektor Zespołu Szkół w Górznie

 

dowoz wybory 2020 800

   plakat zaproszenie 29czerwca
 
  
   29 czerwca na 17:00 zapraszamy Państwa do GOK-u na spotkanie, na którym przedstawimy dokumenty (założenia, regulamin i formularz wniosku) niezbędne do składania waszych pomysłów - kulturalnych inicjatyw lokalnych. Przypominamy, że możecie Państwo zaproponować inicjatywę kulturalną dla innych mieszkańców, którą sfinansujemy. W ramach całego projektu można będzie sfinansować od 3 do 7 inicjatyw, mamy na ten cel zabezpieczone 22 000 zł.
Pomysł na inicjatywę można będzie skonsultować 29-ego abo później telefonicznie albo osobiście w GOK-u po wcześniejszym umówieniu się.
Ostateczny termin składania wniosków to 16 lipca 2020r. Prezentacje inicjatyw oraz o cena przez jury nastąpi 17 lipca o 17:00 podczas spotkania z wszystkimi wnioskującymi. Wyniki przekażemy najpóźniej 20 lipca 2020r.
Realizacja inicjatyw będzie możliwa od 1 września do 30 listopada 2020r. Szczegóły już wkrótce na stronie internetowej GOK-u oraz w mediach społecznościowych.
Projekt dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2020.
2020 NCK dofinans dom kultury plus RGB

Wnioski o wsparcie w ramach Tarczy Antykryzysowej, w tym o świadczenie postojowe i zwolnienie z obowiązku opłacania składek, a także o dodatek solidarnościowy - można składać do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wyłącznie elektronicznie przez Platformę Usług Elektronicznych (PUE). Takie zmiany wprowadziła tarcza antykryzysowa 4.0.

Więcej (pdf)