Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

Program Czyste Powietrze

Kujawsko-Pomorskie Centrum obsługi inwestora

pomoc dla ukrainy

coronavirus

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

Zapraszamy drużyny i kibiców na kolejny Ogólnopolski Turniej Siatkówki Pracowników Samorządowych pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego Piotra Całbeckiego, który odbędzie się w dniach 22-23.10.2016 r. na boiskach Hali sportowej w Górznie, ul. Chopina 1

Regulamin Turnieju (pdf)

Karta zgłoszenia drużyny (pdf)

 herb

 

IV Ogólnopolski Turniej Siatkówki Pracowników Samorządowych
Górzno 17-18.10.2015 r.

Czwarty Ogólnopolski Turniej Siatkówki Pracowników Samorządowych przeszedł do historii. W miniony weekend 17-18 października br. na hali sportowej w Górznie spotkało się 11 drużyn reprezentujących samorządy z całej Polski. Pierwszego dnia rozegrano mecze eliminacyjne w dwóch grupach. Grupę pierwszą zdominowali siatkarze Starego Pola, faworyci tegorocznego turnieju, którzy wygrali wszystkie mecze bez straty seta pokonując kolejno: UMiG Górzno, UM Rypin, Gminę Miasto Toruń, Powiat Brodnicki oraz UM Woj. Małopolskiego, który zajął drugie miejsce. O miejsce trzecie trwała zacięta rywalizacja pomiędzy zespołem z Torunia oraz Powiatem Brodnickim. Obie drużyny zdobyły po 8 pkt i o kolejności miejsc decydował stosunek setów. W tym elemencie o jeden set lepsi okazali się siatkarze z Torunia i awansowali do niedzielnych finałów. Pozostałe drużyny zajmujące miejsca 4-5 (Powiat Brodnica, UMiG Górzno oraz UM Rypin)

W dniach 17-18.10.2015 r. na hali sportowej w Górznie (ul. Chopina 1) odbędzie się kolejny już turniej siatkówki z udziałem pracowników samorządowych. Poniżej przedstawiamy podział grup, po losowaniu:

 

Grupa A:

1. Miasto i Gmina Górzno

2. Gmina Miasto Toruń

3. Powiat Brodnicki

4. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

5. Stare Pole

6. Urząd Miasta Rypin

 

Grupa B:

1. Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko - Pomorskiego

2. Gmina Koronowo

3. Gmina Kamień Krajeński

4. Sępólno Krajeńskie

5. Powiat Tczewski

 

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!!!

TERMIN:        17-18 października 2015 r.

Turniej ma za zadanie upowszechnienie sportowego trybu życia wśród pracowników samorządowych oraz popularyzację siatkówki w Województwie Kujawsko-Pomorskim.
ORGANIZATOR: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu oraz Urząd Miasta i Gminy w Górznie.

W dniach 18-19 października rozegrano  w Górznie po raz trzeci Ogólnopolski Turniej Siatkówki Pracowników Samorządowych. Do turnieju przystąpiło 14 drużyn reprezentujących samorządy z całej Polski. Sobota była dniem rozgrywek eliminacyjnych w trzech grupach. Grupę pierwszą zdominowali samorządowcy ze Skarszew wygrywając wszystkie mecze pokonując kolejno: Solec Kujawski, Gminę Cekcyn, Miasto Toruń oraz Starostwo Powiatowe z Wrześni po 2:0. Drugie miejsce zajęli siatkarze z Torunia, którzy po porażce z drużyną Skarszew pokonali pozostałe drużyny grupy pierwszej.

W wyniku przeprowadzonego w dniu 15 października losowania grup eliminacyjnych III Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Pracowników Samorządowych skład grup przedstawia się następująco:

Przy pięknej pogodzie w sobotę 4 października rozegrano w Górznie po raz 15 Bieg po schodach. Impreza, której prekursorem był w 2000 r. ówczesny Redaktor Naczelny oddziału brodnickiego Gazety Pomorskiej Bogumił Drogorób zgromadziła w tym roku  63 miłośników biegania. W najmłodszej kategorii wiekowej wśród dziewcząt zwyciężyła Olga Żbikowska (Górzno) wyprzedzając Weronikę Słomińską (Fiałki) oraz Magdę Kwiatkowską (Górzno).

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem XV Biegu po schodach. 

W dniach 19-20 lipca odbył się w Górznie sportowo-rekreacyjny weekend. Atmosferę sportowego święta mieszkańcy Górzna odczuli już w piątek kiedy firma organizująca zawody LABO SPOT montowała na Rynku parking rowerowy oraz ustawiała kolorowe bramy i banery. Impreza rozpoczęła się w sobotę punktualnie o godz. 12:00 startem pięciu sztafet oraz duetu w kategorii niedowidzący. Pięć minut później wystartowali triathloniści do finału cyklu GARMIN IRON TRIATHLON.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem III Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Pracowników Samorządowych o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, który odbędzie się w Górznie w dniach 18-19 października 2014 roku. 

SPORTOWO - REKREACYJNY WEEKEND 19-20.07.2014 r.
przy Hali Sportowej w Górznie, ul. Chopina 1