Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

coronavirus

spis rolny 2020 baner

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

Klub Sportowy Unifreeze Miesiączkowo zaprasza do odwiedzin swojej strony internetowej pod adresem: www.ksunifreeze.futbolowo.pl, na której znajdziecie Państwo aktualne informacje z działalności klubu oraz bieżące terminarze i wyniki naszych zespołów piłkarskich. Na witrynie archiwalnej można zapoznać się z obszernymi fotorelacjami ze spotkań ligowych oraz wrócić do wspomnień w zakładce GALERIA  - "archiwalne fotki z działalności naszego klubu od... 1992r." Serdecznie zapraszamy kibiców na naszą witrynę oraz na stadion w Miesiączkowie na mecze 3 drużyn naszego klubu!

Miesiączkowo
87-320 Górzno

tel. (0-56) 49 88 830
fax. (0-56) 49 88 833
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: www.ksunifreeze.futbolowo.pl

Prezes: Janusz Majtczak
V-ce prezes: Bogusław Ostrowski
Członek zarządu/sekretarz: Iwona Ostrowska