Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

sisms

gospodarka odpadami

energa awarie

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

w sprawie ustalenia terminu składania wniosków o dofinansowanie zakupu podręczników i materiałów edukacyjnych w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2019r. – „Wyprawka szkolna”

 

Zarządzenie (pdf)

 

Stypendia Marszałka  Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Nawet 500 złotych miesięcznie mogą otrzymać utalentowani i pracowici uczniowie kujawsko-pomorskich szkół w ramach marszałkowskich programów stypendialnych. Nabór wniosków na stypendia w roku szkolnym 2019/2020 ruszy z początkiem września. Na wsparcie przyznawane na dziesięć miesięcy może liczyć 2 tysiące uczniów. Wakacje to dobry czas na przygotowanie niezbędnych dokumentów.

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 7 sierpnia 2019 r. (środa) o godz. 13.00,  w Urzędzie Miasta i Gminy w Górznie (sala USC), odbędzie się IX Sesja Rady Miejskiej.

Informuję, że Komisja Wspólna odbędzie się w dniu 7 sierpnia 2019 r. (środa)  o godz. 12.00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Górznie (sala USC).

 Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 5 sierpnia 2019 r. (poniedziałek) o godz.13.00 w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Górznie, pokój nr 11, odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych.

porządek obrad (pdf)