Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

Program Czyste Powietrze

Kujawsko-Pomorskie Centrum obsługi inwestora

pomoc dla ukrainy

coronavirus

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

Informuję, że na terenie miasta i gminy Górzno w dniach od 16 do 21 maja 2022 r. odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych, które należy przywieźć we własnym zakresie do wyznaczonego punktu na terenie sołectwa/ miasta.Na miejscu znajdować będzie się kontener, do którego można oddać takie przedmioty, jak: krzesła, szafy, wersalki, dywany, pufy, zużyty sprzęt RTV i AGD, opony samochodowe itp.

Osoby, które nie mają możliwości dowiezienia odpadów wielkogabarytowych do miejsca zbiórki w wyznaczonym dniu mogą zgłosić chęć odbioru tych odpadów z terenu ich posesji przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie.

Zgłoszenia proszę kierować do dnia 17 maja 2022 r.

- telefonicznie: 56/6448350                lub

- mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      lub

- osobiście: w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Górznie, pokój nr 7

Zawiadomienia dokonane po tym terminie nie będą realizowane. Odbiór odpadów wielkogabarytowych u osób, które dokonały ww. zgłoszenia przeprowadzony zostanie w dniu 21 maja (sobota).

UWAGA!!! Do odpadów wielkogabarytowych nie zalicza się, folii rolniczych, gruzu budowlanego, styropianu, eternitu, papy, szkła zbrojonego, hartowanego, odpadów budowlanych oraz dużych opon przemysłowych (od maszyn rolniczych, traktorów, busów itp.)

Miejsca wyznaczone do zbiórki