Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

pomoc dla ukrainy

coronavirus

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

Burmistrz Miasta i Gminy Górzno informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłosił nabór wniosków w ramach programu priorytetowego usuwanie folii rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej.

            W związku z powyższym przeprowadzona zostanie inwentaryzacja ilości odpadów pochodzących z działalności rolniczej znajdujących się na terenie Miasta i Gminy Górzno.

            Rolnicy zainteresowani  odbiorem odpadów pochodzących z działalności rolniczej, tj: folii rolniczej, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach oraz typu  Big Baki winni złożyć informację o rodzajach i  ilości posiadanych odpadów na czas złożenia informacji. Formularz znajduje się poniżej do pobrania  lub w  Urzędzie Miasta i Gminy (pok. nr 17) oraz u Sołtysów.

Informację należy złożyć   w  Urzędzie Miasta i Gminy Górzno, 87-320 Górzno, ul. Rynek 1, (pok. nr 17) lub przesłać pocztą na wskazany adres.

Termin składania informacji:   do dnia 16 lipca 2021 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy Górzno (pok. nr 17), telefonicznie pod nr 56/6448358 bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! W PRZYPADKU NIEOTRZYMANIA PRZEZ MIASTO I GMINĘ GÓRZNO DOTACJI Z NARODOWEGO FUNDUSZU OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W WARSZAWIE NA ,,USUWANIE FOLII ROLNICZYCH I INNYCH ODPADÓW POCHODZĄCYCH Z DZIAŁALNOŚCI ROLNICZEJ" ZADANIE NIE BĘDZIE REALIZOWANE.

Do pobrania:  formularz informacyjny