Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

coronavirus

spis rolny 2020 baner

gospodarka odpadami

sisms

energa awarie

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

W  Gminnym Ośrodku Kultury  Górzno od lat działa sekcja brydża sportowego. Spotkania brydżowe odbywają się w każdą środę w godzinach 15:00-21:00.
Serdecznie zapraszamy chętnych do gry oraz tych, którzy chcieliby nauczyć się grać w brydża. W brydża grają ludzie inteligentni i ciekawi świata, w brydża może grac każdy niezależnie od wieku. Gra uczy koncentracji i podejmowania decyzji. Nie wolno pomylić gry w brydża z hazardem gdyż jest to gra intelektualna. W Szwecji gra ujęta jest w obowiązkowym programie szkolnym.
W Górznie tradycyjnie od lat na przełomie czerwca i lipca Stowarzyszenie Na rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Górzno organizuje Turniej Wojewódzki Grand Prix gdzie najlepsze pary są nagradzane.
Raz w tygodniu w poniedziałek o godzinie 17:30 w Brodnicy rozgrywane są turnieje powiatowe, w których uczestniczy kilkadziesiąt osób. W turniejach ogólnopolskich można wygrać wysokie nagrody- do samochodu włącznie. Przy stowarzyszeniu Omega w Brodnicy zawodnicy uczestniczą w rozgrywkach III ligi – drużynę brodnicką wspiera trzech zawodników  z naszej gminy.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na środowe spotkania w GOK-u  i do nauki gry w brydża. Szczegółowe informacje można uzyskać w  GOK Górzno, ul. Rynek 14A, tel. 56/4989253