Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

Program Czyste Powietrze

Kujawsko-Pomorskie Centrum obsługi inwestora

pomoc dla ukrainy

coronavirus

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

28 czerwca II Piknik Plażowej Piłki Siatkowej „JUNIOR” rozpoczął wakacje i zainaugurował sezon letni w Górznie. Turniej, o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Górzno, zorganizowany został na uniwersalnym kompleksie 4 boisk piaszczystych „Wisiałki”. W rozgrywkach udział wzięło 15 drużyn podzielonych na kategorie wiekowe (7 drużyn w kategorii Gimnazjum i 8 drużyn w kategorii Starsi) bez względu na płeć zawodnika reprezentującego zespół. 

W grupie młodszej drużyny rozegrały mecze system „każdy z każdym”, po których wyłoniono zwycięzców: I miejsce Karol Borysiak, Robert Stańko, II miejsce Klaudia Duks, Bartosz Duks, III miejsce Dawid Czaplewski, Jakub Bojanowski. W grupie starszej drużyny, w dwóch grupach, również rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Ostateczna klasyfikacja w tej grupie przedstawia się następująco: I miejsce Donata Lewandowska, Marek Milewski, II miejsce Aneta Murawska, Małgorzata Cendrowska, III miejsce Anna Wiśniewska, Hanna Bielicka.

Turniej zorganizowały i przeprowadziły nauczycielki wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Górznie, Małgorzata Stańko i Justyna Pocierznicka oraz Kierownik Hali Sportowej w Górznie Robert Sargalski. Nagrody rzeczowe: podwójne puchary oraz firmowe czapki sportowe dla trzech pierwszych drużyn w obu kategoriach, koszulki okolicznościowe dla wszystkich uczestników oraz kiełbaski na ognisko ufundował Urząd Miasta i Gminy Górzno.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć - II Piknik Plażowej Piłki Siatkowej "JUNIOR"