Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

sisms

gospodarka odpadami

energa awarie

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

Szanowni  Państwo,

serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne organizowane przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju poświęcone zagadnieniom związanym z konkursem realizowanym w ramach Działania 4.1. Badania naukowe i prace rozwojowe, Poddziałania 4.1.4 "Projekty aplikacyjne” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Spotkania informacyjne odbędą się w dniach:

 

·         07 września 2017 r. w Warszawie - Warsaw Marriott Hotel, Al. Jerozolimskie 65/79  w Warszawie

·        Agenda spotkania Warszawa

·        Formularz zgłoszeniowy Warszawa

Wypełnione formularze zgłoszeniowe prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31.08.2017 r.

·         19 września  2017 r. w Katowicach - angelo by Vienna House Katowice, ul. Sokolska 24, 40-086 Katowice

·        Agenda spotkania Katowice

·        Formularz zgłoszeniowy Katowice

Wypełnione formularze zgłoszeniowe prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 08.09.2017 r.

W temacie wiadomości proszę wpisać „Spotkanie informacyjne „Projekty aplikacyjne”  wraz z podaniem nazwy miasta (Warszawa lub Katowice).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy nie zgłaszać więcej niż 2 osoby z instytucji. O zakwalifikowaniu na listę uczestników spotkania decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkie osoby, które prześlą swoje zgłoszenie, otrzymają informację zwrotną dot. zakwalifikowania/niezakwalifikowania do udziału w spotkaniu. Informacja zostanie wysłana na adres mailowy podany w formularzu zgłoszeniowym.

Zgłoszenie udziału w spotkaniu oznacza wyrażenie zgody na używanie i rozpowszechnianie Państwa wizerunku/głosu/wypowiedzi przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, dla celów działań informacyjno-promocyjnych (m.in. transmisja on-line). Fotografie, filmy lub nagrania wykonane podczas spotkania mogą zostać umieszczone na stronach internetowych NCBR.

UWAGA

Aby umożliwić jak największej liczbie osób zapoznanie się z poruszanymi zagadnieniami spotkanie z Warszawy (07.09.2017 r.) będzie transmitowane on-line w czasie rzeczywistym. Śledzenie spotkania będzie możliwe poprzez kliknięcie w baner zamieszczony na głównej stronie internetowej NCBR.gov.pl.

Źródło : http://www.ncbr.gov.pl/fundusze-europejskie/poir/konkursy/konkurs-14142017projekty-aplikacyjne/aktualnosci/art,5446,spotkania-informacyjne-dotyczace-konkursu-projekty-aplikacyjne-konkurs-14-1-42017-realizowanego-w-ramach-programu-operacyjnego-i.html  

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt.

Z poważaniem

Janusz Kołodziejski

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Przedstawicielstwo Urzędu Marszałkowskiego

Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grudziądzu

ul. Waryńskiego 4, pokój 42

86-300 Grudziądz

tel. 797 304 124 , 56 62 15 820

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.mr.gov.pl

www.mojregion.eu

www.funduszeeuropejskie.gov.pl