Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem dowozu uczniów do Zespołu Szkół w Górznie.
Dowóz uczniów do Zespołu Szkół w Górznie w dniu 01.09.2014 r.
8:00 Msza św. dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum
9:00 Spotkanie pod pomnikiem, uczczenie pamięci II wojny światowej
9:30 Rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum w hali sportowej.
Przedszkole Gminne przy ul. Kościuszki 3 czynne od godz. 07:00 -16:00.
Oddział Przedszkolny przy hali sportowej Zespołu Szkół czynny od godz. 0800 -1300.
1.Gimbus:
I kurs:
6:55 – z Bachora (wszyscy)
7:00 - Miesiączkowo (kl.4-6 sz.p.,kl.I-III gimnazjum)
7:05 - Bartniczka (kl.4-6 sz.p.,kl.I-III gimnazjum)
7:10 - Zdroje (kl.I-III gimnazjum)
II kurs:
7:15 - Zaborowo (kl.I-III gimnazjum, kl.1,4-6 sz.p.)
III kurs – 720 – p.k. P.Majkowskiej
7:25 – RSP
7:30 - Miesiączkowo - (przedszkole, kl.1-3 szk.p.)
7:35 - Bartniczka - (przedszkole,kl.1-3 sz.p.)
7:40 - Zdroje (kl.1-6 sz.p.)
7:45 - Zaborowo (przedszkole, kl.2-3 sz.p.)
2. Opel Vivaro:
I kurs:
7:15 - Cz. Bryńsk,
7:25 - Fiałki
II kurs:
7:35 - Szczutowo
7:45 - Górzno-Wyb.
3. Bus szkolny -Krzysztof Rosiński
6:50 - Wierzchownia
7:00 - Karw (skrzyżowanie)
7:20 - Szynkówko
7:30 - Karw (szkoła)
7:45 – Fiałki
Odjazdy:
- szkoła podstawowa i gimnazjum – 10:50 (w pierwszej kolejności odjeżdżają dzieci z klas I-III)
- odjazd w stronę Szczutowa i Górzno-Wyb. - 10:50
- odjazd w stronę Fiałek i Cz. Bryńska – 11:00
- przedszkole - 12:50
Szczegółowe informacje na temat dowozu dzieci do Zespołu Szkół w Górznie można uzyskać w sekretariacie szkoły pod nr tel. 564989107, na stronie internetowej Zespołu Szkół w Górznie (www.zsgorzno.com.pl) lub w Urzędzie Gminy w Górznie –tel. 566448360.
Dojazd uczniów do Zespołu Szkół w Górznie (od 02.09.2014 r.).
1.Gimbus :
I kurs :
6:55 – z Bachora (wszyscy)
7:00 - Miesiączkowo (kl.4-6 sz.p.,kl.I-III gimnazjum)
7:05 - Bartniczka (kl.4-6 sz.p.,kl.I-III gimnazjum)
7:10 - Zdroje (kl.I-III gimnazjum)
II kurs:
7:15 - Zaborowo (kl.I-III gimnazjum, kl.1,4-6 sz.p.)
III kurs:
7:20 – p.k.P.Majkowskiej
7:25 –RSP
7:30 - Miesiączkowo - (przedszkole, kl.1-3 szk.p.)
7:35 - Bartniczka - (przedszkole, kl.1-3 sz.p.)
7:40 - Zdroje (kl.1-6 sz.p.)
7:45 - Zaborowo (przedszkole, kl.2-3 sz.p.)
Kursy na Bachor – rano o godz. 6:55 i po południu o godz. 14:30.
2.Opel Vivaro:
I kurs:
7:15 - Cz.Bryńsk,
7:25 - Fiałki
II kurs:
7:35 - Szczutowo
7:45 - Górzno-Wyb.
3.Bus szkolny - Krzysztof Rosiński
I kurs:
6:50 - Wierzchownia
7:00 - Karw (skrzyżowanie)
II kurs:
7:20 - Szynkówko
7:30 - Karw (szkoła)
III kurs:
7:45 – Fiałki
Odjazdy gimbusa :
12:50, 13:30, 14:30 - wszystkie miejscowości.
Odjazdy Opla Vivaro:
I kurs:
12:50 – Górzno-Wyb., Szczutowo
II kurs:
13:30 - Fiałki
III kurs:
13:45 – Górzno-Wyb., Szczutowo
IV kurs:
14:30 – Górzno-Wyb., Szczutowo, Fiałki, Cz.Bryńsk (1 kurs po południu)
Odjazdy busa P. K. Rosińskiego:
13:30 - Karw, Szynkówko , Wierzchownia (przedszkolaki odjeżdżają tym kursem)
14:30 – Karw, Szynkówko , Wierzchownia
15:00 – Fiałki