PITax.pl Łatwe podatki

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

W dniu 3 czerwca na jeziorze Młyńskim w Górznie odbyły się zawody wędkarskie "Dzień Dziecka z Wędką 2017". Na starcie stanęło 35 adeptów wędkarstwa z opiekunami. Po przywitaniu wszystkich uczestników i opiekunów przez prezesa koła i przedstawieniu regulaminu zawodnicy przystąpili do walki w trzech grupach wiekowych do 8 lat, od 8 do 12 i od 12 do 16 lat. Po sygnale wszyscy zawodnicy ruszyli w jednogodzinny bój. Rybki po zważeniu wracały całe i zdrowe do wody. Podczas liczenia wyników przez komisję, zawodnicy i opiekunowie posilali się żurkiem i kiełbaskami pieczonymi nad ogniskiem, po przekąsce przyszedł czas na słodycze  i lody a dzień był upalny więc nikomu nie zaszkodziły. Zawody odbyły się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Górzno Pana Tomasza Kinickiego i to on osobiście wręczał medale, upominki i dyplomy zwycięzcom. W kategorii do 8 lat zwyciężył Kuźniarski Piotr drugie miejsce zajął Kwas Bartek a trzecie Blinkiewicz Kacper, w kategorii od 8 lat do 12 zwyciężyła Andrzejewska Martyna drugie miejsce zajęła Łabiszewska Marta a trzecie Rucińska Karolina w tej kategorii dziewczynki były górą, w trzeciej kategorii od 12 do 16 lat zwycieżyła Łubińska Oliwia drugie miejsce zajął Jasiński Jan a trzecie Wasielewski Mateusz. Największą rybę złowił Kwas Bartek a był nim leszcza długości 27 cm. Najmłodszym uczestnikiem był Płocharski Jakub. Czas bardzo szybko upłynął i do zobaczenia w przeszłym 2018 roku.