Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

sisms

gospodarka odpadami

energa awarie

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

Po raz piąty z okazji św. Jana, przesilenia letniego, początku lata, końca roku szkolnego, a okazji może być wiele, świętować będziemy na górznieńskim rynku "wJANki". W sobotnie popołudnie, 23 czerwca, od 15:00 do 19:00, czeka na Państwa moc atrakcji: warsztaty wicia wianków, kowalski krawiecki, pszczelarski i alchemiczny, każdy dostępny za darmo przez czas trwania festynu. Przewidujemy kącik z animacjami, który poprowadzi Kolorowy Parasol.
Ponadto: stoiska z kulinariami, którymi pochwalą się lokalne gospodynie, stoisko promocyjne Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego, które w ramach programu "Lato w parkach" będzie miało przygotowane z okazji "wJANków" konkurs z nagrodami, stoiska seniorów oraz wystawców z rękodziełem i żywnością ekologiczną.
Każdy będzie mógł uczestniczyć w naszym konkursie na najbardziej aktywnego uczestnika festynu. Na początku będzie można odebrać w jednym ze stoisk specjalny kupon, na którym uczestnik gromadzić będzie pieczątki potwierdzające udział w warsztatach, po odwiedzeniu odpowiedniej liczby miejsc, podpisaniu kuponu i złożeniu we wskazanym miejscu będzie uczestniczył w losowaniu nagród niespodzianek (ich liczba ograniczona). Losowanie odbędzie się tuż przed 19:00.
O odpowiedni "wJANkowy" muzyczny klimat zatroszczy się dla Państwa "Kapela z kopyta" grająca muzykę podwórkową. Przyjadą z Konina.
Ponadto, w trakcie festynu uhonorowani zostaną nagrodami laureaci konkursu Wojciecha Kalinowskiego "Górzno moje miasto".
Festyn to wynik współpracy i chęci zaangażowania wielu stron, a są nimi strażacy z OSP, Urząd Miasta i Gminy Górzno, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Górzno, harcerze z Górzna, Liceum Ogólnokształcące w Górznie, KGW gminy Górzno, mieszkańcy sołectwa Górzno-Wybudowanie.

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 28 czerwca 2018r. (czwartek) o godz. 13.00,  w Gminnym Ośrodku Kultury w Górznie, odbędzie się XXXVII Sesja Rady Miejskiej.

Informuję, że Komisja Wspólna odbędzie się w dniu 26 czerwca 2018r. (wtorek) o godz. 13.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Górznie.

porządek obrad (pdf)

 

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY MIASTA I GMINY GÓRZNO 

                          

 

  

 Wszelkie prawa zastrzeżone. 2014-2016
Urząd Miasta i Gminy Górzno.

 

 projekt i wykonanie

 

 

 BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

INFORMACJE

» Polityka plików cookies