GORZNO.PL - Oficjalny Serwis Internetowy Miasta i Gminy Górzno - Strona Główna
Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

sisms

gospodarka odpadami

energa awarie

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

w sprawie przeznaczenia do sprzedaży nieruchomości gruntowych, niezabudowanych, położonych w Górznie, obręb Górzno Miasto 1, oznaczonych w ewidencji gruntów, jako działki nr 234/4 o pow. 0,3000 ha oraz publikacji wykazu nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży

zarządzenie (pdf)

wykaz działek przeznaczonych do sprzedaży (pdf)

informacja o wywieszeniu wykazu (pdf)

Burmistrz Miasta i Gminy Górzno zaprasza do złożenia oferty na wykonanie zamówienia publicznego:
 

„Zakup i dostawa wyposażenia i urządzeń ratownictwa, niezbędnych do udzielenia pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu popełnienia przestępstwa na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej Górzno, ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości”

o wartości zamówienia nie przekraczającej wyrażonej w złotych równowartości
kwoty 30 000 euro.

ogłoszenie (pdf)

zał. nr 1 (pdf)

zał. nr 2 (pdf)

zał. nr 3 (pdf)

zał. nr 4 (pdf)

wyjaśnienia do załacznika nr 1 do zapytania ofertowego (pdf)

     Na szczęście, istnieją sposoby, by lepiej sobie radzić z upałem bez pomocy klimatyzacji. Dzięki nim w Twoim domu będzie znacznie chłodniej. Niektóre z poniższych rad to zwykłe zdroworozsądkowe pomysły. Inne stosowano na południu Hiszpanii w czasach, gdy nikt nie miał klimatyzacji, a mieszkańcy tego regionu musieli sobie radzić na co dzień z ogromnymi upałami:

Miasto i Gmina Górzno planuje złożyć wniosek dotacyjny w odpowiedzi na konkurs w ramach Działania 3.1 Wspieranie wytwarzania i dystrybucji energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych, Schemat: Mikroinstalacje, Schemat 1: Budynki mieszkalne i publiczne. W ramach konkursu  gmina będzie wnioskować między innymi na wykonanie instalacji fotowoltaicznych i solarnych  na budynkach mieszkalnych oraz wymianę pieca na biomasę (np. pelet).

Zgodnie z projektem na wykonanie instalacji można uzyskać dofinansowanie na poziomie 50 %.

W związku z powyższym osoby chętne do wzięcia udziału w projekcie proszone są o zgłaszanie się do Urzędu Miasta i Gminy Górzno w terminie do dnia 24 sierpnia 2018 r., pokój nr 3. Dodatkowych informacji udziela Pani Monika Tryniszewska-Skarżyńska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 56 644 83 64.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Górznie ogłasza nabór na świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi

Nazwa i adres jednostki: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Górznie, ul. Rynek 1, 87-320 Górzno.

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie na czas określony od września do grudnia 2018 r.

Przewidywany termin zatrudnienia: 3 września 2018 r.

ogłoszenie(pdf)