Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

sisms

gospodarka odpadami

energa awarie

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

Facebook

W 2017 roku w ramach  rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć  z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzież w Zespole Szkół w Górznie oraz w Niepublicznej Szkole Podstawowej i Niepublicznym Gimnazjum w Gołkowie realizowany był program „Szkolny Klub Sportowy”. Program ten  jest skierowany do uczniów szkół bez względu na wiek, płeć oraz sprawność fizyczną. Program ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w danej szkole.

Program ten polegał na zorganizowaniu i prowadzeniu przez 35 tygodni w okresie od 1 lutego do 15 grudnia 2017 roku systematycznych zajęć sportowych w wymiarze 2 razy w tygodniu.

W szkołach w Gołkowie Pan Dawid Gmiński prowadził 2 grupy ćwiczebne  liczące po 15 osób, natomiast w Zespole Szkół w Górznie 1 grupę prowadziła Pani Małgorzata Stańko a drugą Pani Justyna Pocierznicka.

W 2018 roku program „Uczniowski Klub Sportowy „ będzie dalej realizowany, więc szkoły będą mogły dalej prowadzić ciekawe zajęcia sportowe dla uczniów.

95 % środków na dofinansowanie kosztów prowadzenia zajęć pochodziła z MSiT, natomiast udział środków własnych wyniosła  5% całości kosztów, tj. 175 zł za 1 grupę.