Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

sisms

gospodarka odpadami

energa awarie

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

Facebook

W  2017 roku  2 grupy uczniów z klas I-III  Szkoły Podstawowej w Górznie , 1 grupa z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gołkowie oraz 1 grupa ze Szkoły Podstawowej w Miesiączkowie liczące po 15 osób brały udział w   zajęciach  nauki pływania na basenie w Rypinie. Każda z grup zrealizowała  10 wyjazdów  po  2 godziny  lekcyjne , czyli razem 20 godzin lekcyjnych.

Kujawsko-Pomorski Związek Pływacki  w Toruniu  pokrył koszty wynajmu basenu, wynagrodzenia instruktorów oraz nauczycieli opiekunów a  także dofinansował  Miastu i Gminie Górzno koszt dojazdu na basen w kwocie 1.500 zł. Dzięki  życzliwości  oraz środkom  finansowym  przekazanych przez Samorząd Mieszkańców miasta Górzno , który przeznaczył  2.000 zł na dowóz dzieci na basen do Rypina, uczniowie mogli uczestniczyć w zajęciach sportowych upowszechniających aktywność fizyczną dzieci.  Dojazd uczniów na basen ze szkół niepublicznych został zrealizowany z funduszy własnych szkół.

Dziękujemy  bardzo Samorządowi Mieszkańców za środki finansowe,  Panu Robertowi Leśniewskiemu Usługi Transportowe Przewóz Osób z Górzna za możliwość dowiezienia dzieci ze Szkoły Podstawowej w Górznie na basen oraz Paniom opiekunkom z Zespołu Szkół w Górznie, czyli Pani Urszuli Borowskiej  i Pani Marii Jankowskiej oraz Pani Magdalenie Bartkowskiej z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gołkowie a także Panu Józefowi Marchlewicz  ze Szkoły Podstawowej SPSK w Miesiączkowie za opiekę nad uczniami w czasie transportu  a także na basenie.

Uprzejmie informuję , że w 2018 roku  projekt będzie kontynuowany, Miasto i Gmina Górzno złożyła deklarację  uczestnictwa 3 grup dzieci 15-osobowych ze szkół z terenu Miasta i Gminy Górzno.