Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

sisms

gospodarka odpadami

energa awarie

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Facebook

13 grudnia o 18:30 zawita do Górzna kabaret FiFa-RaFa. To bardzo prężnie rozwijający się kabaret młodego pokolenia. Prezentują humor uniwersalny, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. W swoich skeczach poruszają problemy życia codziennego okraszone nutką absurdu, by przedstawić rzeczywistość w jak najbardziej krzywym zwierciadle.
Laureaci prestiżowych festiwali kabaretowych takich jak: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, Mazurskie Lato Kabaretowe MULATKA, Turniej Małych Form Satyrycznych. W sumie ich łupem padło ponad 45 nagród! Wstęp wolny.

 

plakat FiFaRaFa

 

 

Rada Miejska w Górznie

  OGŁOSZENIE

  Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 13 grudnia 2017r. (środa) o godz.10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Górznie odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów.

 Przewodniczący Komisji

(-) Regina Lisińska

potrawy 2017

 

Międzypokoleniowe pieczenie w GOK-u

W dniu 06.12.2017 r. na Hali Sportowej w Górznie odbyły się XX Gminne Mikołajki  dla dzieci z terenu Miasta i Gminy Górzno . W oczekiwaniu na przybycie Mikołaja uczniowie z klas szkoły podstawowej oraz przedszkolaki wraz z nauczycielami z Zespołu Szkół w Górznie odśpiewały wiele piosenek. Po uroczystym przywitaniu Mikołaja dzieci  zaprosiły go do wspólnych plasów.Po wspólnych tańcach i śpiewach   Mikołaj  wręczył  osobiście paczki małym dzieciom , natomiast  przedszkolaki oraz uczniowie  szkoły podstawowej i gimnazjum  paczki otrzymali w swoich klasach. W Niepublicznej Szkole Podstawowej  w Gołkowie zorganizowano  Mikołajki dla dzieci ze Szczutowa i Gołkowa , a w Szkole Podstawowej  SPSK w Miesiączkowie dla dzieci z Miesiączkowa.